Suç Kitapları

Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü PDF indir

Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü PDF indir, e-kitap sitemizde Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Juan Pablo Escobar tarafından kaleme alınan Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü kitabını 9786059545990 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü kitap özeti, Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü pdf oku, Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü yandex, Juan Pablo Escobar e-kitap pdf, Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü PDF Drive, Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü PDF Oku

Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü Kısa Özet

Çoğunuz soracaktır: İkinci kitap niye?

Pablo Escobar Benim Babam kitabında zaten her şeyi anlatmadın mı? Cevabım kısa ve net olacak: Bu kitapta şuana dek anlatılmamış hassas konulara değinip babamla doğrudan ilişkili ve bugüne dek gizli kalmış gerçekleri anlatacağım.

Elimde bir listeyle, sırayla intikam almak niyetinde değilim. Ne babamın kurbanlarını rahatsız etmek istiyorum ne de hâlâ gizlice suç işlemeye devam eden bireyleri tehdit etmek. Tek istediğim, yalnızca bir ülkeye değil, tüm bir kıtaya leke süren hadiselerin gerçek yüzünü görülmektedirmak adına bir katkı sunmak.

Juan Pablo Escobar

Pablo Escobar Benim Babam 2 – Suçüstü PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu